ul. Odolanowska 81, 63-400 Ostrów Wlkp 607-225-199

Baterie żelowe

Posiadamy akumulatory przemysłowe VRLA marki BPOWER które występują w 4 seriach: BPE , BV , BPL , BCL.

BPOWER BPE.

Podstawowa seria akumulatorów AGM o żywotnośći projektowanej od 6 do 9 lat według klasyfikacji Eurobat. Akumulatory serii BPE przeznaczone są do pracy  w zasilaczach UPS , w systemach alarmowych , systemach przeciwpożarowych czy kasach fiskalnych.

BPOWER BV.

Seria BV to akumulatory o żywotności projektowanej od 6 do 9 lat według klasyfikacji Eurobat. Przeznaczona jest głównie do pracy w zasilaczach UPS. Akumulatory serii BV przy standardowych gabarytach charakteryzują się znacznie mniejszą rezystancją wewnętrzną , dzięki czemu mają większą pojemność i bardzo dobre charakterystyki rozładowania dużym prądem i stała mocą.

BPOWER BPL.

Seria BPL to akumulatory o żywotności projektowanej od 10 do 12 lat według klasyfikacji Eurobat. Przeznaczone są do pracy buforowej w aplikacjach wymagających dłuższej żywotności.Charakteryzują się niską rezystancją wewnętrzną i długim czasem pracy.

BPOWER BCL.

Seria BCL to akumulatory wykonane w technologi AGM , przeznaczone do pracy cyklicznej. Projektowana żywotność cykliczna dla głębokości rozładowania 50% wynosi 600 cykli. Wyjątkowo odporne na częste cykle ładowania oraz rozładowania. Idealne jako autonomiczne źródło zasilania we wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych i przenośnych.

W ofercie cała gama baterii marki - BPOWER.